SuLtanBeyLi

İstanbuL / TÜRKİYE

0551 137 24 16

7/24 Çağrı Noktası

05511372416

Mobil İletişim

Akrilik Cami Halısı

Akrilik Cami Halısı

Akrilik Cami Halısı

Her gün çok fazla kişinin üzerine bastığı halılar için akrilik cami halısı kullanımı daha yaygındır. Akrilik halı dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Bu nedenle de cami, yurt ya da diğer halı kaplı toplu kullanım alanlarında kullanılır.

Sürekli halı kullanılan alanlardaki en büyük sorunların başında aşınma gelir. Aşınma nedeni ile ortaya çıkan kötü görüntü insanları da görsel açıdan rahatsız eder. Bu nedenle de basılmaya karşı ezilme ve aşınma kullanılmayan halıların tercih edilmesi gereklidir. Akrilik cami halısı da bu ihtiyacı karşıladığı için; halı dayanıklılığının önemli olduğu noktalarda kullanılır.

Akrilik Cami Halısı Özellikleri

Toplu kullanım alanlarda çok fazla tercih edilen akrilik halı özellikleri arasında esneklik gelir. Diğer halılara göre daha esnek olan akrilik halı, bu nedenle deformeleri de engeller. Aşınmaya karşı son derece önemli bir önlem bu halı ile sağlanmış olur.

Akrilik cami halısı'nın çabuk kirlenmemesi ve içerisindeki ipliğin lekeleri ve kiri saklaması nedeni ile de kullanımı yaygındır. Camilerde ve yurtlarda daha fazla tercih edilen bu halı sayesinde sürekli karşınıza çıkan temizlik masraflarından da kurtulma sağlanır.

Akrilik Cami Halısı Fiyatları

Dayanıklı, iplik türü nedeni ile canlı ve aynı zamanda da esnek olan akrilik cami halısı fiyatları tercih edilen büyüklüğe göre değişir. Her alanda uygulanacak halının büyüklüğü birbirinden farklıdır. Dolayısı ile bu farklılık halı fiyatlarını da etkiler.