SuLtanBeyLi

İstanBuL / TÜRKİYE

0551 137 24 16

7/24 Çağrı Noktası

05511372416

Mobil İletişim

Duvardan Duvara Cami Halısı

Duvardan Duvara Cami Halısı

Duvardan Duvara Cami Halısı

Cami içerisinde daha kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmekte olan duvardan duvara cami halısı modellerinde özellikle kullanılan kaliteli iplikler uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Tam olarak alınacak olan ölçüler üzerinden yapılacak olan üretimler sayesinde cami içerisinde duvardan duvara uygulama yapılması sağlanmaktadır. Tercih edilen model üzerinden çalışma yapılmaktadır. Bu nedenle seçilen modelin ardından verilen ölçülere göre yapılacak olan üretim işlemlerinin tamamlanması ile halılar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Duvardan Duvara Cami Halısı Özellikleri

Hazırlanan modellerde birbirinden farklı desen seçenekleri uygulanmaktadır. Düz ya da desenli duvardan duvara cami halısı tercih etmek isteyenler özellikle yapacakları incelemeler sonucunda farklı seçenekleri karşılaştırabilirler. En uygun seçeneğin belirlenebilmesi için caminin dizaynına uygun şekilde seçim yapılabilir. Halılarda tercih edilen dokuma sıklığı özellikle halının yapısına belirlemektedir. Bu nedenle daha uzun süre aynı halıları kullanmak isteyenler kaliteli halıları tercih edebilirler. Halılarda yapılacak olan incelemeler ve dikkat edilmesi gereken noktaları ve ayrıntılara dikkat edilmesi yapılan tercihlerin sonucunda kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Duvardan Duvara Cami Halısı Fiyatları

Cami içerisinde yapılan incelemelerin ardından alınan ölçülere göre yapılacak olan üretimler ile duvardan duvara uygulama yapılabilmesi için en uygun boyutlarda halıların üretilmesi sağlanmaktadır. Modellere göre değişen duvardan duvara cami halısı fiyatları üzerinden satın alma işlemi yapılabilir. Metrekare üzerinden yapılacak olan hesaplamalar seçilen model için belirlenmiş birim fiyat üzerinden toplam tutarın hesaplanmasını sağlamaktadır.