SuLtanBeyLi

İstanBuL / TÜRKİYE

0551 137 24 16

7/24 Çağrı Noktası

0551 137 24 16

Mobil İletişim

Polipropilen Cami Halısı

Polipropilen Cami Halısı

Polipropilen Cami Halısı

Cami halısının en ucuz türü olarak polipropilen cami halısı karşımıza çıkar. Cami halıları tüm alanı kaplamalıdır. Caminin içerisi duvardan duvara halı ile kaplatılır. Ancak kimi zaman bu halı kaplatmaları son derece pahalı bir hal alır. Ancak yeterli bütçe olmadan camilere halı kaplatılmak isteniyorsa; bu durumda kişilerin tercihi polipropilen cami halısı olur. Polipropilen hem avantajlı hem de dezavantajlı bir halıdır. Ancak özellikle fiyat avantajı nedeni ile insanlar tarafından camileri kaplaması yönünde oldukça fazla tercih edilir.

Polipropilen Cami Halıları Özellikleri

Cami halısı denildiğinde pek çok özellik beklenir. Öncelikle çabuk temizlenme, cami halıları özellikleri arasında en fazla tercih edilendir. Bu durum nedeni ile de insanların kolay temizlenme özelliği cami halısına ihtiyacı vardır. Polipropilen cami halıları kişilere kolay temizlenebilme özelliğini sunar.

Polipropilen cami halıları oluşan lekeleri hemen temizler. Bu iş için ekstra uğraşmaya ihtiyaç duyulmaz. Ancak cami halısı aynı zamanda da kolay leke tutar. Bu durum da pek istenmeyen bir durumdur. Çabuk leke tutan bu halıların parlak bir görüntü sunması da söz konusu değildir.

Polipropilen Cami Halısı Fiyatları

Cami halısı tercih edilirken, fiyatlar da karar vermede önemli bir kriterdir. Pek çok caminin alanı oldukça büyüktür. Bu da daha büyük halıların ortaya çıkmasını sağlar. Cami halısı fiyatları içerisinde en uygun fiyatlar polipropilen halılarda bulunur.